sobota, 8 czerwca 2013

Jak miło. Moje logo na Tajwanie.

Projekt logo przygotowany przeze mnie (firmowane przez Ludio) dla serwisu GameFaction dumnie prezentowało się na największych światowych targach komputerowych Computrex w Tajpej na Tajwanie. Logo pojawiło się na stoisku Tesoro Technology USA Inc, którego celem jest projektowanie unikalnych produktów przeznaczonych dla graczy z całego świata.

Dokładnie nie mam pojęcia jak logo tam się znalazło, ale to i tak miło :) Więcej o tym przeczytać na www.facebook.com/GameFaction

_______________________________________________________________


GameFaction to młody ale prężnie działający i rozwijający się, jeden z największych już i najważniejszych serwisów o grach multiplatformowych, testach sprzętu oraz o wszelkich nowościach ze świata gier. Stworzony jest przez graczy i dla graczy. Portal organizuje różnego rodzaju inicjatywy, konkursy, współpracuje z wieloma producentami gier oraz sprzętu komputerowego.

Warto dodać, że projekt Gamefaction - Gamming to profesjonalna organizacja sportów elektronicznych - jedna z czołowych tego typu organizacji działających w Polsce. W skład tej organizacji wchodzą, uważani za najlepszych, zawodnicy gier przez internet. Więcej tutaj.

_______________________________________________________________

Współpraca z GameFaction przebiegała w bardzo miłej i owocnej atmosferze. Projekt logo polegał na unowocześnieniu poprzedniego, które nie oddawało nowoczesności i dynamizmu logo. Logo miało zachować kolorystykę i charakterystyczną zębatkę.

Poprzednie logo GF przypomina słoneczko GG.


Nowe logo GF


 Projekt polegał także na przygotowaniu różnego rodzaju "znaczków" dodatkowych z różnych okazji:


GameFaction w różnych miejscach w internecie: 


Tu ktoś sobie poleciał :)Życzę GameFaction dalszego dynamicznego rozwoju.